Markamız Hakkında

Hayatımızı sürdürürken alışkanlıklarımız, tercihlerimiz, planlarımız içinde bulunduğumuz şartlara ve  kendi isteklerimize bağlı olarak değişkenlik gösterir. Benim rengim, benim kokum, benim sevdiğim şeyler … ta ki hayatımızın o mucizevi dönüm noktasına kadar.

Bir bebeğimiz olur ve tüm dünyamız değişir. Planlarımız, hayallerimiz, önem sıralamamız ona göre şekillenir. Artık “benim isteklerim” değil, onun ne istediği ve onun ihtiyaçları ne olacak? diye düşünmeye başlarız. Onun rahatı, onun sağlığı, onun mutluluğu birinci önceliğimiz oluverir. Tüm ebeveynler en narin ve en değerli varlıkları bebekleri için saf ve güvenli bir dünya yaratmak isterler.

Lakin yaratılmak istenen bu saf dünyaya dışarıdan göz ardı edilemeyecek tehlikeler bulunmaktadır. Evimize giren gıda, tekstil, market, bakım ürünlerinin birçoğu bebeğimizin hassas tenine ağır gelebilecek kimyasallar içermektedir. Çevremize ve kendi sağlığımıza zarar vermelerinin yanı sıra yetişkinlere göre çok daha hassas olan bebeklerin ciltlerinde ve fizyolojilerinde solunum sorunları, alerjik reaksiyonlar, cilt florasının bozulması gibi sorunlara neden olmaktadır.

Hem ebeveyn hem de üretici olarak gördüğümüz bu problemlere bir çözüm sunmak istedik ve bebek bakımında “saf” lığı bulmak için, aylar süren Ar-Ge çalışmalarına başladık.

İşte bu serüvenin sonucu olarak, Tamamen bitkisel hammaddelerin oluşturduğu, narin bebeklerimiz için hassas bakım sağlayan doğal bebek bakım ürünleri olan “Bebe Royal” markası çıktı.

Yenidoğan bebeğiniz için geliştirilen ürünlerimiz;

  • Bebe Royal Probiotics Doğal Yenidoğan Bebek Şampuanı,
  • Bebe Royal Probiotics Doğal Yenidoğan Bebek Köpük Şampuanı,
  • Bebe Royal Doğal Bebek Bakım Yağı,
  • Bebe Royal Probiotics Doğal Yenidoğan Islak Mendili,
  • Bebe Royal Probiotics  Doğal Pişik Önleyici Krem

 

Bebeğinizin kişisel bakımında güvenle kullanabileceğiniz Bebe Royal ürünleri ile bebekleriniz, bebek krallığının saltanatını keyifle sürsün.